"Indian Summer"
Informacja Cienia o noclegach zarezerwowanych dla indianistów

Tak jak zapowiadalismy, noclegi dla tych osób, które skontaktowały się wczesniej ze mna zostały zarezerwowane w Osrodku Wczasowym Państwa Sobolewskich w miejscowosci Oćwieka koło G±sawy (ok. 4 km na południowy wschod od G±sawy oraz ok. 9 km od Muzeum w Biskupinie). Najlepszy dojazd do Oćwieki - autobusem PKS lub kolejk± w±skotorow± ze Żnina do G±sawy i dalej pieszo do Oćwieki (szczesciarze moga traić na rzadko kursujacy autobus lub okazję).
WARUNKI POBYTU: Na miejscu należy się powołać na rezerwacje, które robił Marek Nowocień. Do naszej dyspozycji sa murowane domki 3-4 osobowe, łóżka piętrowe z posciela, umywalka i ciepła woda. Dobór osób w poszczególnych domkach wg uznania i kolejnosci zgłoszeń. W poblizu osrodka jest jezioro, istnieje możliwosc zorganizowania wieczornego ogniska, imprezy integracyjnej, itp.
Na terenie osrodka nie gwarantuje się możliwosci rozbicia namiotu lub tipi, ani możliwosci nocowania osob bez wczesniejszych rezerwacji (choć nie wykluczamy też takiej możliwosci).
WYZYWIENIE: Na miejscu jest możliwosc wczesniejszego wykupienia obfitych sniadan i kolacji po 7,00 zł. Można tez zamówić "preferencyjne" obiady w barze Państwa Sobolewskich na terenie Muzeum (10,00 zł). Szczegóły i wczesniejsze zamowienia - u włascicieli osrodka.
KOSZT noclegu wynosi 15 zł za osobę (dzieci spiace z rodzicami nie płaca) + drobna opłata za zwrot kosztow rezerwacji. W cenie noclegu jest dowóz grupy busem do Muzeum w Biskupinie. Własciciel osrodka sugeruje możliwie zbiorowe rozliczanie sie - najlepiej za posrednictwem rezerwujacego (czyli mnie).
W sprawach różnych - w godzinach otwarcia Muzeum można będzie mnie znalezc na stoisku z najnowszym "Tawacinem" i innymi publikacjami wydawnictwa "TIPI". Po zamknieciu Muzeum - tam gdzie wiekszosc indianistow ;)

Cien (tel.kom. 0501397917)

Zapraszam na Festiwal! Zródło i jego indiańscy przyjaciele sa juz w Polsce :)

Poniżej - mapa okolicy.